Tradiční turnaj 3x15 Brno-Milénova zná své vítěze

Po podílení se na organizaci Chřibů minulý týden jsme dnes pořádali turnaj kompletně ve Fénix režii doma v Brně. Hrálo se na upraveném layoutu na Lesné na 15 jamek. Nehráli jsme tradiční kategorie, ale podle ratingu, či jak si kdo věřil. K tomu byly k připojeny soutěže CTP, nejdelší putty a nejdelší série birdie v řadě.

V kategorii MA2 se umístili 1. Tomáš Holeček, 2. Jan Podešva, 3. po rozhozu Radek Kala. Mezi MA1 skončil na 3. místě David Turoň z nového brněnského klubu Animals (taktéž po rozhozu), první 2 příčky pak obsadili naši Fénixové, Radek Bohunský a dnes suverénní Martin Opršal. No a v hlavní kategorii OPEN skončil na 3. místě krumlovský Honza Rozehnal, první 2 místa získali opět Fénixové Michael Rádl a 1. Jakub Vondra. Ten dnešní turnaj odehrál stylem „start-cíl“ a jako jediný zavěsil i ESO. Se pozná dobrý caddy v kočárku…

Disky za CTP si odnášejí Lenka Vondrová a Marek Šrom . Ten dnes měl „svůj den“, trefil i nejdelší putt. Získal tak 2 disky a ještě v losovačce poukaz na další… Nejdelším puttem v MA1+2 pak vyhrál disk Radek Bohunský. Nejvíce birdie v řadě (celkem pěti) dosáhli Michal Jumbi Sabo a Zdeněk Gothard (další nové brněnské Zvíře).

Kromě Mary pak v losovačce měli štěstí i další již ocenění, Marťas Opršal a Tomáš Holeček, poslední získal Běloušek Ondřej ze Spin týmu.

Moc děkujeme partnerovi turnaje FYFT za disky a poukázky, které si vítězové odnesli. Doufáme, že se turnaj líbil a budeme se těšit zase někdy na viděnou. Tento rok bychom chtěli stihnout ještě discgolfový marathon. U něj byl původní termín zrušen kvůli včerejšímu souběžnému turnaji ve Vyškově, kde si druhé místo odvezla Lenka Vondrová mezi ženami a Míša Rádl výbornými koly suverénně vyhrál OPEN kategorii. Gratulace i za sobotu!